وکیل کیفری :  شاید بتوان گفت که در میان تمامی دعاوی و پرونده های مطروحه در دادگاه ها ، آن دسته که زیر مجموعه حقوق کیفری قرار میگیرند از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا در صورت بروز هرگونه قصوری چه از سوی وکیل و چه از سوی موکل ، تبعاتی که به همراه دارد غیر قابل جبران است ؛ مجازات هایی همانند حبس ، شلاق ، جزای نقدی و … و به دنبال آن محرومیت از حقوق اجتماعی به عنوان فردی در جامعه به تبع مجازات های اعمال شده.

پس در اینگونه دعاوی چه مجرم باشید و چه بی گناه نیاز به وکیل متخصص و خبره در حوزه کیفری دارید تا بتواند با تنظیم شکوائیه ای درست و لایحه ای تخصصی و مرتبط با جرم اتهامی از شما و حقوق شما دفاع کند.

وکیل کیفری

وکیل متخصص کیفری

همانگونه در بالا ذکر شد قبول وکالت در حوزه کیفری نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی علاوه بر علم و دانش در حوزه جزا و جرم شناسی و همچنین داشتن تجربیات متعدد و حضور در دادسرا ، دادگاه های کیفری ، تجدید نظر و روال کار در دیوان عالی کشور را دارد.

از نمونه جرائمی که در حوزه کیفری مطرح میشود و از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند میتوان به قتل های عمد و غیر عمد ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، سرقت ، اختلاس و رشوه اشاره نمود.

استفاده از وکیل متخصص و دریافت مشاوره کیفری این مزایا را با خود به همراه دارد که شما میتوانید با استفاده از تخصص یک وکیل خبره در حوزه کیفری ، شکوائیه درستی تنظیم کنید ، لایحه ای که ماهرانه نوشته شده است را به دادگاه تحویل دهید و با یک دفاع متبحرانه در داداگاه رو به رو شوید ؛ که چنانچه بی گناه باشید بتوانید بی گناهی خود را اثبات کنید و چنانچه متهم و یا حتی مجرم هستید بتوانید از حقوقی که قانون برای شما در نظر گرفته است همانند تعلیق مجازات ، تعویق صدور حکم ، تخفیف مجازات و … بهره مند شوید.