مشاوره امور کیفری : همانگونه که قبلاً به شما عزیزان و همراهان توصیه شد که در امور کیفری خود با یک وکیل متخصص همراه شوید در این جا نیز میخواهیم به شما پیشنهاد کنیم که از مشاوره های وکلای در زمینه کیفری نیز غافل نشوید.

هنگامی که شاکی هستید و تصمیم به طرح شکایت از کسی را دارید و یا با ابلاغ احضاریه باید در دادسرا حاضر شوید و یا حتی اگر متهم به جرمی شده اید و باید از خود دفاع کنید ، حتماً و حتماٌ قبل از اقدام به هرکاری با یک مشاور کیفری ، گفت و گو داشته باشید . زیرا همانگونه که قبلاً گفته شد پرونده های کیفری از حساس ترین و مهم ترین پرونده های حاضر در دادگاه محسوب میشوند و هرگونه اقدام و یا هر حرفی و یا هر حرکت نادرست و نابه جایی میتواند سرنوشت شما را دستخوش تغییرات کند.

مشاوره کیفری

مشاوره امور کیفری

همچنین اگر میخواهید عملی را انجام دهید و یا کاری را شروع کنید(به طور مثال شراکت) و حس میکنید که ممکن است در زمینه فعالیتتان جرائم کیفری وجود داشته باشند و یا به زبان عامیانه تر سر شما را کلاه بگذارند حتماً قبل از اقدام و شروع به فعالیت با یک مشاور کیفری مشاوره داشته باشید تا بتوانید از تمامی اقدامات ممکن الوقوع جلوگیری کنید و خدای ناکرده مجبور نشوید برای طرح دعوی و یا دفاع از خود و یا گرفتن حق خود با وکیل امور کیفری تماس بگیرید.